Govorilne ure

prosimo, da se vnaprej najavite na govorilne ure (preko e-pošte) 

AkadGradFamiliennameVornameEmailSprechstunde
Mag.BreznikMiranBreznik.Miran@hak-tak.atFreitag / petek: 08:35 - 09:25
MMag.DemšarTatjanaDemsar.Tatjana@hak-tak.atMontag / ponedeljek: 08:35 - 09:25
Mag.ČertovTanjaCertov.Tanja@hak-tak.atMittwoch / sreda: 07:45 - 08:35
Mag.GasserRupertGasser.Rupert@hak-tak.atMontag / ponedeljek: 10:25 - 11:15
Mag. Dr.GlušičPamelaGlusic.Pamela@hak-tak.atMittwoch / sreda: 08:35 - 09:25
Mag.HribarStefanHribar.Stefan@hak-tak.atDonnerstag - četrtek: 09:35 - 10:25
Mag.IgercChristinaIgerc.Christina@hak-tak.atFreitag / petek: 07:45 - 08:35
Mag.IsopJohannaIsop.Johanna@hak-tak.atFreitag / petek: 07:45 - 08:35
Mag.KatzHerbertKatz.Herbert@hak-tak.atMontag / ponedeljek: 07:45 - 08:35
Mag.KertIrinaKert.Irina@hak-tak.atMittwoch / sreda: 09:35 - 10:25
Mag.KertDominikKert.Dominik@hak-tak.atDienstag / torek: 08:35 - 09:25
Mag.KolterFranzKolter.Franz@hak-tak.atDienstag / torek: 10:25 - 11:15
Mag.KropiunigNinaKropiunig.Nina@hak-tak.atDonnerstag / četrtek: 09:35 - 10:25
Mag.KušekAlenKusek.Allen@hak-tak.atFreitag / petek: 12:15 - 13:05
Mag.KumerVanessaKumer.Vanessa@hak-tak.atDonnerstag / četrtek: 08:35 - 09:25
Mag.MarušićIvanamarusic.ivana@hak-tak.atMontag / ponedeljek: 12:15 - 13:05
Dipl. Päd.MischkulnigCäciliaMis@hak-tak.atFreitag / petek: 07:45 - 08:35
Mag.MüllerLorenzMueller.Lorenz@hak-tak.atMontag / ponedeljek: 07:45 - 08:35
Mag.Novak-SabotnikMonikaNovak-Sabotnik.Monika@hak-tak.atMontag / ponedeljek: 10:25 - 11:15
Mag.OlbortOliviaOlbort.Olivia@hak-tak.atFreitag / petek: 09:35 - 10:25
Mag.OlipMarijaOlip.Marija@hak-tak.atDonnerstag / četrtek: 07:35 - 08:25
Mag.OpetnikJana-MariaOpetnik.Jana-Maria@hak-tak.atMittwoch / sreda: 07:45 - 08:35
Mag.OražeManuelOraze.Manuel@hak-tak.atMittwoch / sreda: 14:55 - 15:45
Mag.PogelschekHansbhak-klu-zweispr-dir@bildung-ktn.gv.atNach telefonischer Vereinbarung / po telefonskem dogovoru
Mag.PogelschekMiriamPogelschek.Miriam@hak-tak.atMittwoch / sreda 13:10 - 14:00
Mag.PresslMirjamPressl.Mirjam@hak-tak.atMittwoch / sreda: 08:35 - 09:25
Mag.RasingerIngridRasinger.Ingrid@hak-tak.atDonnerstag / četrtek: 09:35 - 10:25
Mag.RasingerErnstrasinger.Ernst@hak-tak.atDonnerstag / četrtek: 07:45 - 08:35
Mag. Dr.RinaldiLauraRinaldi.Laura@hak-tak.atMittwoch / sreda: 07:45 - 08:35
Mag.RosenzopfJohannesRosenzopf.Johannes@hak-tak.atDonnertag / četrtek: 07:45 - 08:35
Mag.(FH)SeherMatthäusSeher@hak-tak.atDienstag / torek: 11:25 - 12:15
Mag.SmolejAlexanderSmolej.Alexander@hak-tak.atDonnerstag / četrtek: 08:35 - 09:25
Mag.Trampusch-NovakMatejTrampusch-Novak.Matej@hak-tak.atMittwoch / sreda 07:45 - 08:35
Mag.UrakChristianUrak.Christian@hak-tak.atDienstag/ torek: 13:10 - 14:00
MMag. Dr.UrbanAndreaUrban.Andrea@hak-tak.atDonnerstag / četrtek: 08:35 - 09:25
Mag.VišnjićSnežanaVisnjic.Snezana@hak-tak.atMontag / ponedeljek: 13:10 - 14:00
Mag.VoggenbergerTanjaVoggenberger.Tanja@hak-tak.atMittwoch - sreda: 11:25 - 12:15
Mag.Weber-InzkoMagdalenaWeber-Inzko.Magdalena@hak-tak.atMontag / ponedeljek: 09:35 - 10:25
Dr.Zwitter-SlemicMirjamZwitter-Slemic.Mirjam@hak-tak.atDienstag / torek: 10:25 - 11:15